MUZYCZNA WYPRAWA DO LASU GRUPY 0 A

29 września  2018 roku podczas X Dolnośląskiego Festiwalu  „DARY LASU” naszą szkołę reprezentowały  przedszkolaki z grupy 0 A z wychowawcą Marzeną Markulak i panią Agnieszką Łankowską.

Dzieci dopisały swoją frekwencją. Odważnie zaśpiewały  2 piosenki o tematyce przyrodniczej „Dżungla” i „Wyprawa do lasu” .

Tym samym udowodniły, że są wrażliwi na problemy środowiska naturalnego i godnie reprezentowały szkołę na festiwalu. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkową książkę.

Dzieci chętnie uczestniczyły we wszystkich atrakcjach przygotowanych przez Nadleśnictwo, gdyż za poprawne rozwiązania były przyznawane wspaniałe nagrody.

Na X Dolnośląskim  Festiwalu Dary Lasu rozstrzygnięty został również konkurs plastyczny „Leśne zwierzęta”. W grupie wiekowej przedszkole nagrody otrzymali Dominik Jonak i Natan Śliwiński II miejsce, wyróżnienia Kuba Sikora i Miłosz Trzeciak. Gratulujemy nagrodzonym i wszystkim dzieciom biorącym udział w konkursie i życzymy dalszych  sukcesów.

Dziękujemy wspaniałym rodzicom i całym rodzinom  za gorący doping podczas naszego występu.

Tak miło minął nam wspólnie spędzony sobotni dzień na świeżym powietrzu.

Marzena Markulak