III NOC BIBLIOTEK

Już po raz trzeci 8 czerwca 2018 klasa III c z wychowawcą uczestniczyła w  NOCY BIBLIOTEK

Oddział Dziecięco-Młodzieżowy Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lwówku Śląskim włączył się do ogólnopolskiej akcji przebiegającej w tym roku pod hasłem "Rzeczpospoczyta".

Dla uczestników przygotowano grę miejską pt.  „Kto, gdzie, kiedy w Lwówku Śląskim”. Prawie 100 osób w zespołach przemierzało 10 tras i rozwiązywało zadania według określonych zasad. Nasza klasa po przyjeździe z basenu również włączyła się do gry. Mimo zmęczenia doskonale poradziliśmy sobie z trasą.

Z pomocą pana Krzysztofa Gruszki i pani Małgorzaty Kulanicy wszystkie zadania wykonaliśmy dobrze. Bardzo dziękujemy im za poświęcenie swojego wolnego czasu. Piątkowe popołudnie minęło nam bardzo szybko i ciągle w ruchu w myśl zasady „W zdrowym ciele-zdrowy duch”.