LEKKOATLETYCZNE IGRZYSKA DZIECI SZKOLNEJ - MISTRZOSTWA POWIATU

Dnia 15 maja 2018 roku na Stadionie Lekkoatletycznym w Lwówku Śląskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu Lwóweckiego SZS w Indywidualnych Igrzyskach Dzieci Szkolnej wśród dziewcząt i chłopców. Organizatorem zawodów był PSZS w Lwówku Śląskim.

Impreza sportowa finansowana ze środków dotacji Gminy i Miasta Lwówek Śląski oraz Powiatu Lwóweckiego. Do zawodów zgłosiło się większość szkół z naszego Powiatu, a dzieci rywalizowały w takich konkurencjach jak: bieg 60m, 300m, 600m, 1000m, sztafeta 4x100m, sztafeta szwedzka, skok w dal, skok wzwyż, rzut piłeczką palantową, pchnięcie kulą. Zawody sędziowali nauczyciele wychowania fizycznego ze szkół Powiatu Lwóweckiego. Serdeczne podziękowania dla nauczycieli za pomoc oraz gratulacje dla wszystkich startujących zawodniczek i zawodników.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

Dziewczęta

I miejsce                                SP 2 Lwówek Śląski                             146 pkt.

II miejsce                              SP Wleń                                                51 pkt.

III miejsce                             SP3 Lwówek Śląski                              48 pkt.

IV miejsce                             SP Gryfów Śląski                                  46 pkt.

V miejsce                              SP Rząsiny                                            31 pkt.

VI miejsce                             SP Giebułtów                                       26 pkt.

VII miejsce                            SP Płóczki Górne                                  22 pkt.

VIII miejsce                           SP Niwnice                                           20 pkt.

IX miejsce                             SP Rębiszów                                         19 pkt.

X miejsce                              SP 3 Filia Zbylutów                              12 pkt.

XI miejsce                             SP Mirsk                                               10 pkt.

XII miejsce                            SP Lubomierz                                      7 pkt.

XIII miejsce                           SP Pławna                                             4 pkt.

XIV miejsce                           SP Ubocze                                            3 pkt.

Chłopcy

I miejsce                               SP 2 Lwówek Śląski                            182 pkt.

II miejsce                              SP Gryfów Śląski                                  53 pkt.

III miejsce                             SP 3 Lwówek Śląski                             51 pkt.

IV miejsce                             SP Wleń                                                43 pkt.

V miejsce                              SP Mirsk                                                40 pkt.

VI miejsce                             SP Giebułtów                                       20 pkt.

VII miejsce                            SP Płóczki Górne                                 19 pkt.

VIII miejsce                           SP  Niwnice                                          19 pkt.

IX miejsce                             SP Rębiszów                                         17 pkt.

X miejsce                              SP Ubocze                                            10 pkt.

XI miejsce                             SP Lubomierz                                      9 pkt.

XII miejsce                            SP 3 Filia Zbylutów                              9 pkt.

XIII miejsce                           SP Rząsiny                                            8 pkt.

XIV miejsce                           SP Mirsk                                                7 pkt.

XV miejsce                            SP Pławna                                             4 pkt.

G. Połaczewski