O KROK OD FINAŁU STREFY W MINI PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

Dnia 12 kwietnia 2018 roku na Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Bolesławcu odbył się Półfinał Strefy Jeleniogórskiej SZS w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt w kategorii Igrzyska Dzieci Szkolnej. Organizatorem zawodów był Szkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk we Wrocławiu, PCEIKK w Bolesławcu oraz SP 1 Bolesławiec.

Stawką rozgrywek był awans do Finału Strefy Jeleniogórskiej, który odbędzie się 17 kwietnia br. w Mirsku (Powiat Lwówecki) z udziałem czterech drużyn. Dwie najlepsze drużyny z dwóch półfinałów zagrają o awans ścisłej czwórki na Dolnym Śląsku.

Przebieg zawodów:

SP 1 Bolesławiec              -              SP 1 Lubań                         13 : 4                     (10:1)

SP 2 Lwówek Śl.               -              SP Zawidów                         7 : 4                       (4:3)

SP 1 Bolesławiec              -              SP 2 Lwówek Śl.                   9 : 2                       (6:1)

SP Zawidów                      -              SP 1 Lubań                           2 : 14                     (1:9)

SP 1 Lubań                       -              SP 2 Lwówek Śl.                   6 : 4                       (3:3)

SP Zawidów                      -              SP 1 Bolesławiec                  1 : 13                     (0:6)

Klasyfikacja Końcowa

1. SZKOŁA  PODSTAWOWA  1  BOLESŁAWIEC             6              PKT.       35 : 7                    op. Posacki  Ryszard

2. SZKOŁA  PODSTAWOWA  1  LUBAŃ                         4                             24 : 19                   op. Urszulak Julita

3. SZKOŁA  PODSTAWOWA  2  LWÓWEK  ŚLĄSKI        2                             13 : 19                   op. Kobiałka Mirosław

4. SZKOŁA  PODSTAWOWA  ZAWIDÓW                        0                               7 : 34                   op. Marciniak Renata