Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Szkolny konkurs "Najpiękniejsza palma wielkanocna" rozstrzygnięty

1 marca 2018 r. komisja w składzie: Beata Hołyszewska, Anna Urbańska, Aleksandra Wrzesińska i Bogusława Piechurska przyznała miejsca w szkolnym konkursie "Najpiękniejsza palma wielkanocna".

KLASY PIERWSZE:

I miejsce: Alan Thiel IA, Aleksandra Horanin IB, Amanda Reich IC              

II m. Lena Galek IA, Oktawia Stec IC,  Nadia Kamoda IA, Weronika Wach IB,

          Maja Kowal IC                               

III m. Laura Skiba IA, Aleksander Złotek IA,  Paweł Wawer IB                 

wyróżnienia: Nikola Murzyńska IB, Maciej Wójtowicz IB, Adrian Kurciak IA,

                     Martyna Gryczon IA,  Zofia Szewczuk IA,   Aleksandra Liput IA

                                                                                                         

KLASA DRUGA:

I miejsce: Nadia Thiel IIA, Dominika Szawłowska IIA                

II m. Szymon Kukliński IIA

III m. Natalia Górska IIA, Seweryn Skulski IIA

 

KLASY TRZECIE:

I miejsce: Zuzanna Sikacka IIIC, Izabela Horanin IIIA, Antonina Zimmer IIIA

II m. Marcel Zając IIIA, Julia Pałasiuk IIID, Natalia Sinkowska IIIC,

         Amelia Sabada IIIC

III m. Szymon Kołodyński IIIC, Mateusz Gruszka IIIC, Anna Grodzka IIIC,

          Oliwier Szpila IIIC, Emilia Nerko IIIA

wyróżnienie: Julia Darul IIIE

 

KLASY CZWARTE:

I miejsce: Wiktoria Zamasz IVA, Kacper Szatan IVC

II m. Wiktoria Duszuk IVA, Lena Żemła IVA

III m. Weronika Burniak IVA

wyróżnienie: Agata Pawlik IVA

  

KLASY PIĄTE:

I miejsce: Alan Cymon VE, Oliwia Staszkowian VD, Jakub Samoraj VE

II m. Bartosz Szawłowski VB, Lena Zimmer VD

III m. Bartosz Pietruszka VE

wyróżnienie: Eliza Wąsik VB, Kacper Wójtowicz VB, Klaudia Kusiak VB

 

KLASY SZÓSTE:

I miejsce: Elżbieta Stempin VIB, Wiktor Babicz VIB, Katarzyna Zmarzła VIC

II m. Aleksandra Charecka VIB, Wiktoria Dżygóra VIB, Julia Nowak VIA

III m. Joanna Garbiec VIC, Emilia Jaskuła VIC

wyróżnienie: Paulina Wójtowicz VIB, Krzysztof John VIC, Natalia Korwell VIC

 

KLASY SIÓDME:

I miejsce: Julita Samoraj VIIA

II m. Paulina Kuklińska VIIA

III m. Julia Szczerbaniewicz VIIC

          Wiktoria Szczerbaniewicz VIIC

Na konkurs powiatowy do Szkoły Podstawowej nr1 zostaną przekazane palmy uczniów: Alana Cymon, Zuzanny Sikackiej, Oliwii Staszkowian, Wiktorii Zamasz, Izabeli Horanin, Kacpra Szatana, Weroniki Wach, Bartosza Szawłowskiego, Leny Zimmer oraz Marcela Zająca.

Na rodzinny Konkurs palm wielkanocnych do Świeradowa Zdroju również zostaną przekazane najpiękniejsze palmy wybrane przez komisję szkolną.


Wszystkim uczniom dziękujemy za udział w konkursie, serdecznie gratulujemy i zapraszamy na wystawę prac do budynku C, I piętro.

Organizatorzy: Beata Hołyszewska i Anna Urbańska

 

Galeria



Przejdź do góry