Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

SPOTKANIE Z MUZYKĄ KLASY III C

Dnia 3 grudnia 2017 roku w niedzielne południe wybraliśmy się  do Filharmonii w  Jeleniej Górze na rodzinny koncert "Święty Mikołaj- prawdziwa historia".

     Był to Niedzielny Poranek Muzyczny w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Dolnośląskiej. Sala zapełniona była słuchaczami. Każdy z zaciekawieniem słuchał rozbrzmiewających dźwięków. W świątecznej pogoni każdy znalazł czas, aby wspólnie spędzić niedzielne popołudnie.

       Muzyka jest nieodłącznym elementem naszego życia, umilającym nam je na co dzień. Wpływa na nasz nastrój, poprawia samopoczucie, wzbudza ciekawość, pomaga wyrazić emocje. Wyruszyliśmy w pasjonującą podróż, która pomogła nam odkryć, gdzie tak naprawdę ta muzyka mieszka. Wszyscy byli zadowoleni z uczestnictwa w tym koncercie, ponieważ nie tylko mogli poznać nowe instrumenty, ale również posłuchać pięknej ,świątecznej muzyki w wykonaniu prawdziwych artystów z wielkim talentem. Były wspaniałe występy naszych dzieci, którzy na scenie śpiewali kolędy. To było naprawdę miłe przeżycie.


Marzena Markulak

 

GaleriaPrzejdź do góry