WYJAZD NA SPEKTAKL TEATRALNY

5 lutego klasy VI i V wraz z wychowawcami, paniami: K. Greń– Sadowską, I. Modelską, I. Tomalą, M. Zubel, R. Rosicka, D. Kobiałką pojechały do Bolesławca na spektakl teatralny pt. „Hobbit”, lektury klas VI.

Przedstawienie Teatru Współczesnego z Krakowa bardzo podobało się uczniom ze względu na wykorzystane efekty świetlne, dźwiękowe oraz wspaniałe kostiumy. Treść lektury była zaprezentowana w sposób dokładny, a jednocześnie interesujący. Część książki została streszczona w wypowiedziach bohaterów, dzięki czemu uczniowie mieli okazję przypomnieć sobie najważniejsze wydarzenia, których nie można było przedstawić na scenie. Wspaniała gra aktorów pozwoliła przenieść się do fantastycznych krain elfów, goblinów, krasnoludów, poznać niesamowitego bohatera Bilba Bagginsa.

Spektakl wzbudził sporo emocji i już nie możemy się doczekać kolejnego spotkania z aktorami.