Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

NAJLEPSZE DRUŻYNY SZACHOWE W POWIECIE LWÓWECKIM

Dnia 16 listopada 2017 roku w Sali Konferencyjnej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Lwówku Śląskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu Lwóweckiego SZS w Szachy Drużynowo dzieci szkolnej, młodzieży szkolnej oraz młodzieży licealnej.

Organizatorem rozgrywek międzyszkolnych był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Lwówku Śląskim oraz Szkoła Podstawowa nr 2 w Lwówku Śląskim. Impreza sportowa finansowana  ze środków dotacji Powiatu Lwóweckiego oraz Burmistrza Gminy i Miasta Lwówek Śląski. Zawody rozegrano w trzech kategoriach wiekowych, rocznik 2005 i młodsi (Szkoły Podstawowe), rocznik 2001 i młodsi (VII klasa Szkoły Podstawowej, II i III Gimnazjum), rocznik 1998 i młodsi (Szkoły Licealne). Nad zawodami czuwał Pan Stanisław Ugrynowicz, który pełnił rolę sędziego głównego. Najlepsze drużyny będą reprezentowały nasz Powiat w rozgrywkach strefowych, które odbędą się w Jeleniej Górze pod koniec listopada. Gratulacje dla wszystkich uczestników oraz opiekunów drużyn. Więcej zdjęć sport/galeria.

 

PRZEBIEG ZAWODÓW:

 

IGRZYSKA DZIECI SZKOLNEJ – ROCZNIK 2005 I MŁODSI

 

SP Wleń                                            -              SP Mirsk                                             0 : 4

SP 3 Lwówek Śląski                         -              SP Gryfów Śląski                                2 : 2

SP Wleń                                              -              SP 3 Lwówek Śląski                         0 : 4

SP Mirsk                                             -              SP Gryfów Śląski                              0 : 4

SP Wleń                                              -              SP Gryfów Śląski                             1 : 3

SP Mirsk                                              -              SP 3 Lwówek Śląski         `              1,5 : 2,5

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

 

 I miejsce            Szkoła Podstawowa Gryfów Śląski                         op. Mirosław Mleczek

II miejsce            Szkoła Podstawowa nr 3 Lwówek Śląski                               op. Artur Lipski

III miejsce           Szkoła Podstawowa Mirsk                                         op. Monika Korzeń

IV miejsce          Szkoła Podstawowa Wleń                                          op. Weronika Dymitroca

 

SKŁADY DRUŻYN:

 

SP Gryfów Śląski: Henig Dawid, Sułtanowski Błażej, Makuchowski Maciej, Walenciak Róża.

SP 3 Lwówek Śląski: Żojdzik Jakub, Maciejczyk Piotr, Panasewicz Oliwier, Grzywa Joanna.

SP Mirsk: Fill Jagoda, Roszkowski Szymon, Szwałko Jakub, Wożnicki Jakub.

SP Wleń: Augustynowicz Piotr, Kowaliszyn Emilia, Macur Dominika, Martyniuk Kamil.  

 

IGRZYSKA MŁODZIEŻY  SZKOLNEJ – ROCZNIK 2001 I MŁODSI

 

SP 2 Lwówek Śląski                        -              SP Gryfów Śląski              1 : 3

GIM Wleń                                          -              GIM Mirsk                          3 : 1

SP 2 Lwówek Śląski                        -              GIM Wleń                           0 : 4

SP Gryfów Śląski                             -              GIM Mirsk                          2 : 2

SP 2 Lwówek Śląski                        -              GIM Mirsk                          1,5 : 2,5

SP Gryfów Śląski                             -              GIM Wleń                          1 : 3

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

 

 I miejsce            Gimnazjum Wleń                                                          op. Weronika Dymitroca

II miejsce            Szkoła Podstawowa Gryfów Śląski                                 op. Mirosław Mleczek

III miejsce           Szkoła Podstawowa Mirsk                                              op. Agnieszka Cichoń

IV miejsce          Szkoła Podstawowa nr 2 Lwówek Śląski                        op. Grzegorz Połaczewski

 

SKŁADY DRUŻYN:

 

GIM Wleń: Ledwon Ernest, Pawłowski Jakub, Ledwon Kamil, Malinowska Julia.

SP Gryfów Śląski: Aleksandrowicz Adrian, Grzelczak Radosław, Wnukowicz Zuzanna, Wolar Mikołaj

GIM Mirsk: Biernacka Klaudia, Chmielewski Piotr, Gromadowski Marcin, Kazubek Marcin.

SP 2 Lwówek Śląski: Czerwień Bartosz, Szczerbaniewicz Wiktoria, Zmarzła Nikola, Szczerbaniewicz Julia.

 

LICEALIADA MŁODZIEŻY  SZKOLNEJ – ROCZNIK 1998 I MŁODSI

 

ZSOiZ Lwówek Śląski                      -              ZSL – G Mirsk                                                   3 : 1

ZSL – G Mirsk                                  -              ZSE – T Rakowice Wielkie                            2,5 : 1,5

ZSOiZ Lwówek Śląski                     -              ZSE – T Rakowice Wielkie                                3 : 1

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

 

 I miejsce            ZSOiZ Lwówek Śląski                                                    op. Marek Lipski

II miejsce            ZSL – G Mirsk                                                                   op. Agnieszka Cichoń

III miejsce           ZSE – T Rakowice Wielkie                                                op. Joanna Łukasik

 

SKŁADY DRUŻYN:

 

ZSOiZ Lwówek Śląski: Kostera Filip, Kukawski Krzysztof, Tynkiewicz Dagmara, Wolski Jakub.

ZSL – G Mirsk: Hajduczenia Kacper, Supel Piotr, Terlicki Jarosław, Tomczuk Daria.

ZSE – T Rakowice Wielkie: Bestydziński Bartosz, Dołęga Wojciech, Zastawniak Wiktoria, Zatorski Daniel.

 

 

Opracował

Grzegorz Połaczewski

 

Galeria



Przejdź do góry