Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Sztafetowe Biegi Przełajowe - INAUGURACJA SPORTOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2017/2018 W POWIECIE LWÓWECKIM

Dnia 2 października 2017 roku na Stadionie Miejskim w Lwówku Śląskim odbyły się pierwsze w tym roku szkolnym zawody międzyszkolne z kategorii Sztafetowych Biegów Przełajowych dzieci, młodzieży szkolnej oraz młodzieży licealnej.

Organizatorem zawodów był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Lwówku Śląskim oraz Szkoła Podstawowa nr 2 w Lwówku Śląskim. Impreza sportowa finansowana ze środków dotacji Powiatu Lwóweckiego i Burmistrza Gminy i Miasta Lwówek Śląski. W zawodach wystartowało około 260 uczniów szkół Powiatu Lwóweckiego. Zwycięskie drużyny będą reprezentowały Gminę Lwówek Śląski oraz Powiat Lwówecki na zawodach Dolnośląskich, które odbędą się 10 października 2017 roku w Olszynie koło Lubania. Gratulacje.
Klasyfikacja końcowa biegów:

IGRZYSKA DZIECI SZKOLNEJ – ROCZNIK 2005 I MŁODSI

Dziewczęta - dystans – 10 x 800m
I miejsce Szkoła Podstawowa nr 2 Lwówek Śląski op. Magdalena Pawłowicz
II miejsce Szkoła Podstawowa Wleń op. Anna Kulikowska
III miejsce Szkoła Podstawowa Mirsk op. Arleta Chmielewska
IV miejsce Szkoła Podstawowa nr 3 Lwówek Śląski op. Artur Lipski

SP 2 Lwówek Śląski: Wiktoria Gogola, Emilia Jaskuła, Eliza Kopeć, Karolina Miszkurka, Magda Paplicka, Emilia Różnicka, Maria Skorzeńc, Wiktoria Tarko, Lena Zimmer, Nikola Zmarzła.

Chłopcy - dystans – 10 x 1000m
I miejsce Szkoła Podstawowa nr 2 Lwówek Śląski op. Grzegorz Połaczewski
II miejsce Szkoła Podstawowa Gryfów Śląski op. Karolina Harmacińska
III miejsce Szkoła Podstawowa Mirsk op. Jarosław Wichowski
IV miejsce Szkoła Podstawowa 3 Lwówek Śląski op. Artur Lipski
V miejsce Szkoła Podstawowa Wleń op. Marta Świerczyńska - Janur

SP 2 Lwówek Śląski: Borowski Kacper, Gałka Kacper, Kaczmarczyk Marcel, Karp Dominik, Kyzioł Igor, Michalak Jakub, Nestorowicz Igor, Polarczyk Bartosz, Ryba Mikołaj, Skrobuk Wiktor.

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ – ROCZNIK 2002 I MŁODSI

Dziewczęta – dystans 10 x 1000m
I miejsce Szkoła Podstawowa nr 1 Lwówek Śląski op. Marek Bialic
II miejsce Szkoła Podstawowa nr 2 Lwówek Śląski op. Mariusz Proszko
III miejsce Gimnazjum Wleń op. Anna Kulikowska
IV miejsce Gimnazjum Mirsk op. Ilona Witkowska
V miejsce Gimnazjum Gryfów Śląski op. Krzysztof Babiak

SP 1 Lwówek Śląski: Czachara Kaja, Grabowa Amelia, Gudowicz Maja, Kata Emilia, Edyta Konigsman,
Kinga Konigsman, Daria Mścisz, Natalia Ossowska, Martyna Pawłowicz, Magdalena Ryś, Hanna Sysak, Natalia Szumska, Oliwia Zawada.

Chłopcy – dystans 10 x 1200m
I miejsce Szkoła Podstawowa nr 1 Lwówek Śląski op. Elżbieta Syska
II miejsce Gimnazjum Wleń op. Marta Świerczyńska – Janur
III miejsce Gimnazjum Gryfów Śląski op. Krzysztof Babiak
IV miejsce Szkoła Podstawowa Gryfów Śląski op. Beata Hryciew – Listwan
V miejsce Szkoła Podstawowa nr 2 Lwówek Śląski op. Mariusz Proszko

SP 1 Lwówek Śląski: Jakub Bagłaj, Wojciech Grasza, Marceli Grześków, Konrad Kierepka, Kocot
Marceli, Kochlewski Wiktor, Piotr Krupa, Kossakowski Wiktor, Markowski Dominik, Nakielski Michał, Sołtys Jakub, Wiszniowski Mateusz.

LICEALIADA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ – ROCZNIK 1998 I MŁODSI

Dziewczęta – dystans 10 x 1000m
I miejsce ZSE-T Rakowice Wielkie op. Joanna Łukasik
II miejsc ZSOiZ Lwówek Śląski op. Donata Hess – Paraniak
III miejsce ZSL-G Mirsk op. Ilona Witkowska

ZSE-T Rakowice Wlk.: Kamila Bielawska, Klaudia Bojarun, Lidia Bożek, Weronika Dudek, Małgorzata
Frydrych, Patrycja Górowska, Paulina Jaśkiewicz, Sara Kacprzyk, Urszula Klimek, Barbara Polak, Katarzyna Siwińska, Emilia Weg, Olga Wirwińska.
Chłopcy – dystans 10 x 1500m

I miejsce ZSE-T Rakowice Wielkie op. Adam Dymitroca
II miejsc ZSL-G Gryfów Śląski op. Arkadiusz Cichoń
III miejsce ZSL-G Mirsk op. Radosław Mularczyk

ZSE-T Rakowice Wlk.: Bartosz Bestydziński, Krystian Błażewicz, Mykola Kostyshak, Taras Kovalchuk,
Dariusz Nazaruk, Grzegorz Romanowski, Mykhailo Savinskyi, Alan Smysky, Roman Tsiapko, Orest Urban, Jakub Wełpa, Mateusz Zawada.

Opracował
Przewodniczący PSZS Grzegorz Połaczewski

 

 
 

Galeria



Przejdź do góry