UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

W tym roku rozpoczęcie szkoły odbyło się nieco później – 4 września. Uroczysty apel prowadziła uczennica kl. VII b Patrycja Karpowicz.

Pan dyrektor Krzysztof Bieliński powitał zaproszonych gości: p. Darię Major przedstawiciela Gminy i Miasta Lwówka Śląskiego oraz wszystkich zebranych, szczególnie gorąco najmłodszych uczniów i przedszkolaków. Po wprowadzeniu sztandaru szkoły i zdaniu raportu, najmłodsze dzieci pożegnały się z resztą uczniów i opuściły salę.

Następnie zaczęła się część artystyczna przygotowana przez p. Iwonę Modelską.  Uczniowie z klas: V c – Eliza Kopeć, Bartek Hołyszewski, kl. IV b – Kacper Modelski i kl. VII d –Patrycja Karpowicz  powitali zebranych wierszami o tematyce wakacyjnej oraz patriotycznej podkreślając niedawno minioną 78. rocznicę wybuchu II wojny światowej. Uczennice pod kierunkiem pani Bogusławy Piechurskiej zaśpiewały dwie piosenki, które urozmaiciły występ.

Po wyprowadzeniu sztandaru szkoły,  pan dyrektor przedstawił wychowawców poszczególnych klas  i wszyscy rozeszli się do swoich sal.

Tekst: Iwona Modelska