V szkolna noc świetlicowa w SP2

Z 9 na 10 czerwca dzieci z klas 1-3 brały udział w kolejnej edycji nocy świetlicowej w Szkole Podstawowej nr 2. Noc Świetlicowa organizowana jest dla dzieci uczęszczających po zajęciach dydaktycznych do świetlicy szkolnej.

To już V szkolna noc świetlicowa jak i zarazem kolejna wspólna zabawa nocna za nami.

I w tym roku atrakcji nie brakowało: dzieci spędziły aktywny czas na boisku szkolnym- Orlik, smażyły kiełbaski nad ogniskiem śpiewając znane piosenki, przygotowywały sobie smaczne posiłki z przyniesionych produktów oraz brały udział w nocnych podchodach. Uzbrojeni w latarki i listy z zadaniami szukaliśmy się nawzajem. Po tak aktywnym udziale nadszedł czas na ,,kosmiczną dyskotekę” głośnej muzyki i wspólnych tańców nie było końca. Dzieci przebrane były w różne kolorowe i zabawne stroje pomimo, że dyskoteka świetlicowa skończyła się bardzo późno dzieci usnęły zmęczone, ale szczęśliwe.

Mamy nadzieję, że dzieci kolejną noc świetlicową zapamiętają na długo, a następna edycja będzie również pełna atrakcji. :)

Anna Rusiecka