Lekcje Pokazowe systemu EduNect.

9 i 11 maja 2017 naszych uczniów odwiedziła EduNectina, którą uczniowie bardzo polubili.

Uczniowie chwalili sobie taką pracę na lekcji. W trakcie lekcji uczniowie zrobili prawie 9000 zadań.

Zachęcamy do odwiedzenia profilu EduNect na Facebooku:

Galeria zdjęć jest tutaj: https://www.facebook.com/pg/EduNect/photos/?tab=album&album_id=298545580582636

System EduNect - za pomocą którego sprawiamy, że zwykłe lekcje powtórzeniowe oraz sprawdziany z stają się niesamowicie atrakcyjne i wciągające dla uczniów.

Uczniowie na MAT, POL, PRZ, ANG, NIEM i HIS przychodzą z nauczycielem do sali komputerowej i samodzielnie rozwiązują zadania:
    - indywidualnie,
    - we własnym tempie
    - w takiej ilości ile dadzą radę
    - na bieżącą widzą czy się poprawiają, co im sprawia trudność - tzw. ocena kształtująca (obecny trend w edukacji)
    - w ten sposób rozwiązują na jednej lekcji od 80 do 200 zadań. W zeszycie, ani przy tablicy byłoby to NIEMOŻLIWE.

Na koniec lekcji nauczyciel ogląda z uczniami raport z wynikami całej klasy, porównuje wyniki, chwali i wyróżnia topowych uczniów (tzw. TOP 5).
    - uczniowie nie muszą czekać tygodnia na sprawdzenie sprawdzianu przez nauczyciela

Podczas lekcji uczniowie są totalnie pochłonięci pracą:
    - nawet Ci niegrzeczni
    - nawet Ci słabo uczący się
    - nawet Ci co zbyt dobrze uczą się jak na swoją klasę
    - nawet dzieci z orzeczeniami - np. dysleksja, ADHD itd.
Nie słyszą dzwonka, nie chcą iść na przerwę - "wolą dokończyć, poprawić wyniki" - nauczyciele są w szoku...

Lekcje z EduNect odbywały się już w ponad 110 szkołach:
    - od szkół maleńkich (25 uczniów) do dużych (ponad 650 uczniów)
    - w klasach od 1 do 6 (nawet sześciolatki nie miały z tym problemów)
    - w wioskach na końcu Polski do miast powiatowych.
W każdej ze szkół byliśmy raz lub kilka razy.

Osobiście, naocznie widzieliśmy ponad 10 500 uczniów z ponad 1100 klas podstawówki, którzy pracują z naszym systemem, a więc
wiemy co im sprawia trudności, co im się podoba i jakie niesamowite emocje budzi w nich rywalizacja.
Rozmawialiśmy również na lekcjach z ponad 1050 nauczycielami.
Nasi uczniowie zrobili jak dotąd ponad 7 100 000 zadań. (stan na 10 kwietnia 2017 r.)

Dostęp do systemu jest płatny - warunki współpracy są ustalane indywidualnie z każdą szkołą.