Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

NASZA SZKOŁA WYGRAŁA DRUŻYNOWO W MISTRZOSTWACH LEKKOATLETYCZNYCH

Dnia 9 maja 2017 roku na Stadionie Lekkoatletycznym przy Gimnazjum im. Jana Pawła II w Lwówku Śląskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu Lwóweckiego SZS w Igrzyskach Lekkoatletycznych Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych. 

W zawodach wystartowało ponad 250 uczniów z całego Powiatu. Dzieci szkolne rywalizowały w biegu na 60m, 300m, 600m, 1000m skoku w dal ze strefy, rzucie piłeczką palantową z rozbiegu, skoku wzwyż, pchnięciu kulą. Kierownikiem zawodów był p. Grzegorz Połaczewski, a sędziami poszczególnych konkurencji sportowych nauczyciele wychowania fizycznego Szkół Podstawowych Powiatu Lwóweckiego. Organizatorem zawodów był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Lwówku Śląskim, Gimnazjum im. Jana Pawła II w Lwówku Śląskim, MKS Piast w Lwówku Śląskim zawody finansowane ze środków dotacji Powiatu Lwóweckiego oraz Gminy     i Miasta Lwówek Śląski.

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA:

 Dziewczęta                          

 I miejsce                               SP 2 Lwówek Śląski                             197 pkt.

II miejsce                              SP Wleń                                                48 pkt.

III miejsce                             SP3 Filia Zbylutów                               45 pkt.  

IV miejsce                             SP Mirsk                                                               41 pkt.

V miejsce                              SP Niwnice                                           31 pkt.  

VI miejsce                             SP Giebułtów                                       30 pkt.

VII miejsce                            SP Gryfów Śląski                                  28 pkt.

VIII miejsce                           SP Rząsiny                                            10 pkt.

IX miejsce                             SP Ubocze                                            7 pkt.

X miejsce                              SP Lubomierz                                      4 pkt.

 

Chłopcy

I miejsce                               SP 2 Lwówek Śląski                           240 pkt.

II miejsce                              SP Mirsk                                             49 pkt.

III miejsce                             SP Gryfów Śląski                                  43 pkt.

IV miejsce                             SP Wleń                                                43 pkt.

V miejsce                              SP 3 Filia Zbylutów                              32 pkt.

VI miejsce                             SP Rząsiny                                            22 pkt.

VII miejsce                            SP Lubomierz                                      12 pkt.

VIII miejsce                           SP Ubocze                                            11 pkt.

IX miejsce                             SP Giebułtów                                       7 pkt.

X miejsce                              SP Niwnice                                           6 pkt.

     

Bieg 60m dziewcząt

MIEJSCE

NAZWISKO

IMIĘ

SZKOŁA

WYNIK

PUNKTY

1

Junkiewicz

Joanna

SP 2 Lwówek Śl.

8,6

9

2

Wójtowicz

Paulina

SP 2 Lwówek Śl.

9,1

7

3

Krajewska

Julia

SP Wleń

9,2

6

 

Bieg 60m chłopców

MIEJSCE

NAZWISKO

IMIĘ

SZKOŁA

WYNIK

PUNKTY

1

Łastowski

Bartosz

SP 2 Lwówek Śl.

8,4

9

2

Turski

Jakub

SP Wleń

8,6

7

3

Suski

Dominik

SP 2 Lwówek Śl.

8,7

6

 

Bieg 300m dziewcząt

MIEJSCE

NAZWISKO

IMIĘ

SZKOŁA

WYNIK

PUNKTY

1

Michalska

Paulina

SP 2 Lwówek Śl.

47,3

9

2

Szumska

Natalia

SP 2 Lwówek Śl.

49,4

7

3

Miszkurka

Karolina

SP 2 Lwówek Śl.

52,1

6

 

Bieg 300m chłopców

MIEJSCE

NAZWISKO

IMIĘ

SZKOŁA

WYNIK

PUNKTY

1

Symonowicz

Gracjan

SP Lubomierz

48,6

9

2

Fabin

Igor

SP 2 Lwówek Śl.

49,4

7

3

Kaliński

Mateusz

SP Gryfów Śl.

50,6

6

 

Bieg 600m dziewcząt

MIEJSCE

NAZWISKO

IMIĘ

SZKOŁA

WYNIK

PUNKTY

1

Czepiel

Martyna

SP 2 Lwówek Śl.

1:58,0

9

2

Delinowska

Klaudia

SP 2 Lwówek Śl.

2:02,6

7

3

Zawada

Oliwia

SP 2 Lwówek Śl.

2:03,1

6

 

Bieg 1000m chłopców

MIEJSCE

NAZWISKO

IMIĘ

SZKOŁA

WYNIK

PUNKTY

1

Gałka

Kacper

SP 2 Lwówek Śl.

3:28,4

9

2

Białek

Eryk

SP Mirsk

3:38,4

7

3

Hartramph

Patryk

SP Gryfów Śląski

3:47,0

6

 

Pchnięcie kulą dziewcząt

MIEJSCE

NAZWISKO

IMIĘ

SZKOŁA

WYNIK

PUNKTY

1

Reszko

Dominika

SP Gryfów Śl.

6,87

9

2

Bogdziewicz

Karolina

SP Ubocze

6,84

7

3

Orkowska

Dominika

SP Giebułtów

6,68

6

 

Pchnięcie kulą chłopców

MIEJSCE

NAZWISKO

IMIĘ

SZKOŁA

WYNIK

PUNKTY

1

Zub

Błażej

SP Gryfów Śl.

8,54

9

2

Chabiniak

Paweł

SP 2 Lwówek Śl.

6,94

7

3

Fedor

Jakub

SP 2 Lwówek Śl.

6,51

6

 

Skok w dal dziewcząt

MIEJSCE

NAZWISKO

IMIĘ

SZKOŁA

WYNIK

PUNKTY

1

Gap

Ada

SP Wleń

4,30

9

2

Gołębiowska

Maja

SP 2 Lwówek Śl.

4,10

7

3

Łóżna

Kamila

SP 3 Filia Zbylutów

3,73

6

 

Skok w dal chłopców

MIEJSCE

NAZWISKO

IMIĘ

SZKOŁA

WYNIK

PUNKTY

1

Recki

Marcel

SP 2 Lwówek Śl.

4,64

9

2

Catarinicchcia

Marco

SP Mirsk

4,25

7

3

Rydel

Dominik

SP 2 Lwówek Śl.

4,16

6

 

Rzut piłeczką palantową dziewcząt

MIEJSCE

NAZWISKO

IMIĘ

SZKOŁA

WYNIK

PUNKTY

1

Chmielewska

Aleksandra

SP Mirsk

38,00

9

2

Kurec

Wiktoria

SP Gryfów Śl.

35,70

7

3

Różnicka

Emilia

SP 2 Lwówek Śl.

32,50

6

 

Rzut piłeczką palantową chłopców

MIEJSCE

NAZWISKO

IMIĘ

SZKOŁA

WYNIK

PUNKTY

1

Garbiec

Gracjan

SP 2 Lwówek Śl.

59,00

9

2

Draj

Bartosz

SP 2 Lwówek Śl.

44,70

7

3

Buganik

Filip

SP 3 Filia Zbylutów

43,20

6

 

Skok wzwyż dziewcząt

MIEJSCE

NAZWISKO

IMIĘ

SZKOŁA

WYNIK

PUNKTY

1

Majdan

Karolina

SP 2 Lwówek Śl.

135

9

2

Gudowicz

Maja

SP 2 Lwówek Śl.

125

7

3

Kowalska

Wiktoria

SP Giebułtów

120

6

 

Skok wzwyż chłopców

MIEJSCE

NAZWISKO

IMIĘ

SZKOŁA

WYNIK

PUNKTY

1

Grodzki

Błażej

SP 2 Lwówek Śl.

140

9

2

Krysiak

Oliwier

SP Mirsk

130

7

3

Ryba

Mikołaj

SP 2 Lwówek Śl.

120

6

 

 Sztafeta 4x100m dziewcząt

<

Galeria



Przejdź do góry