Szkolne czytanie

W ramach propagowania czytelnictwa w naszej szkole, w dniu 13 marca br. na czwartej godzinie lekcyjnej, uczniowie klas IV - VI po raz pierwszy  uczestniczyli w akcji Szkolne czytanie

Spotkanie zainaugurował Pan dyrektor Krzysztof Bieliński, odczytując fragment  powieści Brandona Mull’a pt.: Baśniobór, czym wprowadził słuchaczy w baśniowy świat pełen niezwykłych przedmiotów, najstraszliwszych tajemnic i niesamowitych przygód bohaterów - Setha i Kendry. Spore zainteresowanie lekturą książki wykazali uczniowie. Chętnie zgłaszali się, by spontanicznie - przed zgromadzoną publicznością, tj. koleżankami i kolegami - zaprezentować kolejne rozdziały tej popularnej publikacji. Mamy nadzieję, że następnym razem nasi nauczyciele ochoczo zaangażują się w czytanie swoim uczniom.

Organizatorki: B. Piechurska, I. Tomala

Tekst zredagowała: I. Tomala